Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
KenworthNově v nabídce
servisní a výstavní plastové nájezdy a konečně pořádné kanystry na palivo s integrovanou nálevkou a bezpečnostním uzávěrem – vše MADE IN USA!


Do nabídky zařazujeme novou a vylepšenou generaci oblíbených servisních nájezdů zn. Rhino Ramps s certifikovanou nosností vice než 2500 kg na pár (celková hmotnost vozidla přes 5000kg). Oproti předchozí generaci je tato lehčí a pevnější, s moderním a reprezentačním designem, s možností vkládání do sebe (menší prostorové nároky na skladování). Vyráběno v USA z velmi kvalitního plastu. Cena za pár (2 kusy) – 2500 Kč.
Nově zařazujeme po velmi špatných zkušenostech s tuzemsky prodávanými velmi brzy sáknoucími kanystry “na jedno použití” v USA a Kanadě nejpopulárnější a nejprodávanější kanystry na palivo o objemech 5, 10 a 20 L (+ 20L žlutý na naftu – pouze barevná odlišnost pro vyloučení záměny!). Patentovaný system bezpečnostního uzávěru (dítě neotevře!), nálevka uschovaná uvnitř kanystru a těsnící uzávěr tvoří spolu s kvalitním plastem skutečně výrobek, který si zakoupíte jen jednou a na celý život. (v tuto chvíli osobní zkušenost s několika kusy s perfektní funkcí po 10 letech používání!) Vyráběno v USA a Kanadě , žádná Čína!!!!

Cena:
5L - 360,- Kč
10L - 480,- Kč
20L - 590,- Kč

 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz