Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Avizovaný náklad čtyřkolových krasavců dorazil během prosince 2011 a ledna 2012 v pořádku do Hradce Králové, tentokrát zajímavý mix nadupaných novinek a nestárnoucí klasiky - Dodge Charger SRT8 2012, Ford Mustang Coupe 2012 a Ford Mustang GT Convertible 2006 …

Téměř 1100 HP už je řádná porce výkonu a slibuje hodně zábavy i v případě, dělí-li se o ni 3 auta. V tomto případě připadá 305 koníků na kabriolet Mustangu GT 2006 z jeho předposlední generace, která odstartovala (díky bohu!) novodobé muscle car wars, maličko větší porce (315 HP) je ustájena pod kapotou jeho čerstvě narozeného bratříčka z modelové řady 2012, a to přestože jde “jen” o verzi V6 Premium a zbývajících 470 HP reprezentuje sílu žhavé novinky pro rok 2012 – Dodge Charger SRT8 – v tuto chvíli první kus v ČR!

Pár slov ke každému z nich. Začněmě tím nejžhavějším – Dodge Charger SRT8 -6,4L HEMI. Původní objem SRT8 modelů zvětšen ze 6,1 na 6,4L, design proti předcházejícímu modelu ještě přiostřen, výkon zvednut na 470 koní, zpracování, výbava a použité materiály o světelný rok dále. Kritikům amerických interiérů či jízdních vlastností dle jejich slov “ přemotorovaných” aut bere tento model spolu s dalšími americkými novinkami nekompromisně vítr z plachet. Poměrem cena/výkon/výbava však své hlavní neamerické rivaly (BMW M5 , Mercedes E či C v úpravě AMG , Lexus a Infiniti) absolutně drtí. Nebo se Vám snad zdá rozdíl v ceně kolem 1 miliónu Kč málo?

Jízda s novým Chargerem je vše, jen ne nuda. Pohodové cestování na delší vzdálenosti, každodenní cesta do práce, sportovní zážitek při jízdě na okruhu, brutální starty, dým od zadních kol, driftované zatáčky, vychutnávaní muziky z výkonné audio sestavy – prostě co chcete a hlavně stále jestě za rozumný peníz! A co se výbavy týče? Xenon Hid a LED světla, interiér v kůži, vyhřívané a odvětrávané sedačky, vyhřívaný kožený volant, Bluetooth, couvací sensory a kamera, stavitelné vše včetně pedálů, aktivní tempomat, atd., atd., je toho hodně a neřekl bych, že něco chybí. To, že, u Dodge myslí na zákazníka a řeší i na první pohled nesmyslné vychytávky, dokazují třeba takové maličkosti, jako vyhřívané a chlazené schránky na nápoje nebo údaje o zrychlení, přetížení, aktuálním výkonu motoru, a další. Cena od 1,2 mil Kč bez DPH. Nový Charger je prostě třída!

>> celá fotogalerie ZDE

O Mustangu modelové řady 2005-2009 bylo napsáno už dost, to hlavní samozřejmě je, že díky němu se i ostatní výrobci Velké trojky z Detroitu “pochlapili” a muscle car wars 2 se rozběhly naplno. Tento dovezený kousek je již několikátým GT modelem , který jsme od roku 2005 do ČR dostali, ale je to první convertible/kabriolet, chcete-li. Auto po prvním majiteli, který ho opravdu hýčkal, dostalo po dovozu kompletně nový soft top (stahovací střechu – samozřejmě v elektrice) a nová 20-palcová kola KMC Nova chrom. Posuďte sami, jak mu sluší. Výkon 305 HP, manuální převodovka a léto za dveřmi – co víc si přát?

>> celá fotogalerie ZDE

Trojici moderních “nadupanců” s tváří a duší opravdového auta pro radost a všední den v tomto transportu uzavírá nový Ford Mustang V6 Premium 2012. Ano, je to “jen” šestiválec, ale milovníky výkonu mohu s klidným srdcem upokojit. Tento kompletně nový agregát je o něčem úplně jiném, než předchozí 4,0L-V6. Výkonem dokonce o pár koníků předčí minulou generaci osmiválce 4,6L ---ten disponuje 305 hřebci zatímco nová V6 jich má 315! Auto doznalo zásadních změn v interiéru, exteriéru i na podvozku, použité materiály uvnitř auta i vně snesou srovnání s nejtvrdší konkurencí. Tento dovezený kus v barvě Grabber blue – jasná modrá, která mu skutečně sedne, má maximální výbavu Premium včetně couvací kamery, vyhřívaných sedaček, Bluetooth připojení, harddisku, možnosti sportovního řazení u použité automatické převodovky se 6 rychlostmi, atd. Jízda je parádní, auto jde “jak z praku” …vzhledem k objemu pouze 3,7L a co potěší jeho majitele je i velmi velmi rozumná spotřeba. Při cestě z Prahy do Hradce Králové jsem jel po staré silnici a dle předpisů dodržoval maximální povolené rychlosti a počítač ohodnotil lehkost mojí nohy na plynu na 7L na 100km!! To jde, ne? Samozřejmě v běžném provozu půjde číslo nahoru, ale dle informací od mustangova nového žokeje , se spotřeba normálně pohybuje kolem 10L. A mimo záznam… I s tak malým motůrkem se 200km/h hranice dosáhne velmi snadno a rychle ... Cena od 750 tis. Kč bez DPH.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz