Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Import září 2017

Ford Mustang Mach 1 - 1971, dovezen na objednávku. Původní zadání - fastback model 1973 - se po jasné argumentaci ohledně výkonu a zajímavosti a tím i sběratelské hodnoty - změnilo na ročník 1971 (náš oblíbený :)). Při jarní cestě do USA jsem prohlédl 6 vozidel, ale ani jedno nesplňovalo to , co jsme očekávali - tedy správný poměr stav-původnost-cena. Dalších pár měsíců se neslo v podobném duchu , až se nakonec opět investovaný čas a úsilí vyplatily. Objevil se fastback 71 v modrostříbrných válečných barvách Mach 1, navíc verze 351 Ram Air. Domluva byla rychlá. O měsíc a půl později další divoký kůň vstoupil na starý kontinent.

Specifikace: 71 Mach 1, motor 351 cui (5,8L) V8 - 335 HP, 4 barel karburátor, sání Ram Air, 3 st. automat. duální výfuky, kola 15 palců. Ostře řezaný hranatý design posouvá původní design do nových dimenzí, ale nutno řící, že (alespoň za nás) tím správným směrem. Tato barevná kombinace mu navíc rozhodně sluší nejvíce. Po servisu a nezbytných opravách zamířil koník záhy do nové stáje. Později doplníme dle přání zákazníka ještě pevnou mříží na zadní okno, která tomuto modelu (spolu s předchozí generací 69/70) opravdu sekne.

>> celá fotogalerie ZDE

Pontiac Ventura 4 door flattop 1960 - druhý kus z tohoto importu se stal zároveň druhým flattopem dovezeným z USA tento rok. Krásná barevná kombinace tmavě červený metalický lak s bílou střechou a červeno-bílo-vínový vinylový interiér, motor 389 cui (6,5L) V8, 3 st. automat a velmi originální design zvenku i uvnitř dělají z tohoto kousku další unikát, který obohatí českou scénu amerických klasických aut. Dlouze jsme zvažovali, zda jej vůbec do prodeje zařadit, nebo nechat doma - ve sbírce. Nakonec rozhodl fakt, že jeden flattop už jsme si ponechali. Více info v sekci Na prodej/For sale.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz