Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
CadillacImport léto 2010 – anglický gentleman vs. americká klasika
Jako další zajímavost z historie světového automobilismu jsme do ČR tentokrát dopravili trojici veteránů ze třech po sobě jdoucích dekád minulého století ... Cadillac De Ville 1956, Oldsmobile Delta 1965 a Rolls Royce Silver Shadow 1972.

1956 Cadillac De Ville 2 door coupe – bleděmodrý krasavec s bílou střechou, motor o objemu 365 cui (cca 5,8L), výkon 285 HP, ve své době ojedinělá 4-stupňová automatická převodovka! (většina konkurence té doby řadila 2 maximálně 3 stupně). Zdravý, perfektně jedoucí a fungující křižník ze zlatých padesátých let s výbavou, o které se dnešním autům buď jen zdá, nebo se za ni musí těžce připlácet …řízení a brzdy s posilovačem, hladce řadící automat, okna a sedadla v elektrice, klimatizace s výdechy vpředu i vzadu atd. Ve své době synonymum luxusu a úspěchu , jízda s ním je skutečným zážitkem a radostí….Caddy už má nový domov a radost dělá svému novému majiteli.
>> fotogalerie ZDE

1965 Oldsmobile Delta 88 4-door hardtop – čtyřdveřový bezesloupkový sedan s motorem Super Rocket V8 o objemu 425 cui (cca 7,0L) a výkonu 310 HP, 3-stupňový automat Turbo Hydra matic. Kompletní a plně funkční vůz bez koroze ve velmi pěkném originálním stavu byl z vykládky převezen rovnou do dílny, kde započala jeho renovace. Krásný tmavě červený originální interiér bude až na drobné opravy zachován, karoserie obroušena a nově nalakována a vše potřebné repasováno nebo vyměněno za nové díly. V případě zájmu o jeho zakoupení po dokončení renovace (předpoklad jaro 2011) nás kontaktujte, je možné rovnou zvolit barvu, kola, případně naladění zvuku a výkonu motoru (montáží jiného sání, karburátoru a duálních výfuků se výkon zvedá na 360HP!) či dalších detailů dle Vašeho přání. O průběhu a stavu renovace Vás budeme slovem a obrázky průběžně informovat na našem webu.
>> fotogalerie ZDE

1972 Rolls Royce Silver Shadow – trochu z jiného soudku, klasika a luxus ze starého kontinentu. Černostříbrný parník (při jízdě s ním máte skutečně pocit spíše plavby než jízdy) dokonale naplňuje představu luxusu a neokázalé výjimečnosti. Design spíše střídmý, parametry a proporce jsou opravdu jiné, než jsme zvyklí u „amerik“, auto je užší a vyšší, s nezvykle vysokým posazem, který však má svoji jasnou funkci – dokonalý přehled o provozu kolem Vás. Výbava, zpracování a použité materiály hovoří za vše – tohle je skutečný aristokrat – obložení ze dřeva kavkazského ořechu, kožené čalounění ze 12 kusů skotu, podhled stropu z pravé vlny, hydraulické pérování, atd. Motor o objemu 6,75L neoplývá výjimečným výkonem, zato však kultivovaností a tichým chodem, měkká převodovka dojem jen dotváří. Stav je vskutku prvotřídní, bez výhrad, Rolls již parkuje u svého nového majitele.
>> fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz