Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
chevrolet-gmcImport leden 2015
První zimní kontejner nám do Hradce Králové dopravil více než přijemné pozdravy z horké kalifornské pouště nedaleko Palm Springs – dvojici kultovních muscle cars ve skvělé kondici ze začátku 70.let – Chevrolet Nova 1972 a velmi zřídka vídané koncernové dvojče Chevroletu El Camino – GMC Sprint 1971.

Chevy Nova je typickým představitelem dnes stále vyhledávanějších muscle cars. Jednoduché tvary s řádnou porcí tiché agresivity a silný motor nemilosrdně terorizující zadní pneumatiky kdykoliv se naskytne příležitost. Dovezený model 72 v černé barvě je díky celoživotnímu trvalému pobytu ve státě California v parádním stavu bez sebemenších známek koroze, tak jak je u kalifornských aut běžné a proto tak vyhledávané. Srdcem je sice relativně „malý“ osmiválec o objemu 350 cui, tedy klasický 5.7litr, ale díky malé hmotnosti a rozměrům i přesto s Novou umí pořádně zacvičit . Moc pěkný nový černý lak, nový interiér s dělenými sedadly (bucket seats), stylový dřevěný volant, motor v chromu, 3 st.automat, nová 17palcová kola American Racing se zánovním obutím a sadou zadních gum navíc a ostrý zvuk díky 3-palcovému výfukovému potrubí dělají z téhle Novy ideálního bojovníka do městské džungle a cennou investici. Po běžné kontrole a údržbě bude Nova zařazena do prodeje.

>> celá fotogalerie ZDE

GMC Sprint 71 je koncernovým dvojčetem známějšího Chevroletu El Camino. Vzhledem k pouhým 3000 vyrobeným kusům je však také tento model velmi zajímavý. Ročník 71 má přední část vozu identickou se Chevroletem Chevelle 71 a ani zadní část tvořená poměrně rozměrnou korbou nijak designově nestrádá, naopak, tento konkrétní modelový ročník je všeobecně považován za designově nejvyváženější. Stejně jako černá Nova ze stejného importu je i tato rudá kráska s nezbytnými pruhy na kapotě bez koroze, vybavena stejným motorem 5.7 – V8 s množstvím chromovaných doplňků a 3 st. automatem . Veškeré chromy a nerezové lišty jsou ve výborném stavu, slabší stránkou je lak – je to typický představitel tzv. driver quality laku – tedy žádná muzejní paráda, ale ani ostuda...lak má pěkný lesk, ale některá místa jsou horší. Mechanicky je nyní auto připraveno na užívání s tím, že pokud se má dostat do výstavní kondice, je třeba do budoucna počítat s opravami laku. Sprint je na prodej.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz