Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
FordImport leden 2014
obří světle žluté dvoudveřové kupé Oldsmobile 98 (Ninety Eight ) z roku 1972 - a náš evergreen Buick Riviera 1967, tentokrát v šedé metalíze s bílou střechou a bílým interiérem…

Oldsmobile Ninety Eight (98) 2 door hard top, model 1972 – téměř šestimetrový dvoudveřák v původním bezchybném stavu, motor 455 cui (7.5L) V8 o výkonu 320 HP, 3 st. automat, najeto 58 tis.mil, Bahama Yellow (světle žlutý lak), krémový vinyl na střeše, jako nový, světle béžový interiér v kombinaci s tmavým dřevem - nádherná barevná kombinace, elektricky ovládaná okna, sedadla v 6 směrech, klimatizace, tempomat, mnoho dokumentace, manuály, servisní záznamy, původní spz z r. 1972… prostě naprostý luxus na 4 kolech v perfektním stavu. Vůz je původem z Tennesee a jde o největší a nejpohodlnější kupé zn. Oldsmobile z počátku 70.let. Jízda s tímto fešákem připomíná spíše plavbu motorovým člunem, ale žádné loudání. Téměř 2 tunový krasavec vás po sešlápnutí plynu na podlahu pořádně zatlačí do sedačky. A duální výfuky celkový dojem jen dotváří. Zkrátka zlaté sedmdesátky (tedy první půlka) na 4 kolech a se vším všudy. Olds je zařazen do nabídky aut Na prodej/For sale.

>> celá fotogalerie ZDE

Buick Riviera 1967, 2 door hard top, motor 430 cui (7.0L) - 360 HP – další “batmobil”, který jsme ze zámoří dovezli, tentokrát v krásné kombinaci šedý metalický lak, bílá vinylová střecha, bílý kožený interiér, 15''disky s originálními poklicemi a bělobokými pneu, 3 speed automat po 2 majitelích, najeto 38 tis. mil. Riviera je prostě klasika a extravagance v jednom, tento model z r. 1967 je dle mého názoru spolu s boattailem 71 tím nejzajímavějším, co Buick pod jménem Riviera na přelomu 60. a 70. Let vyrobil. Luxury muscle car, jak byl v Americe svými stvořiteli nazýván, se skutečně svým designem, technickými řešeními a výkonem dost vymykal ostatní konkurenci. a v podstatě si vytvořil samostatnou kategorii. Tento kus je kromě nového laku v původním stavu, za plynem jde velmi ochotně a i v dnešní době spráská na silnici většinu toho, co potká. Vše funguje bezvadně, okna, sedadla i zajíždění hlavních světlometů pod kapotu samozřejmě ovládané elektricky. K autu dorazil také původní manuál (owners manual) a mnoho servisní dokumentace. Rivi je zařazena do nabídky aut Na prodej/For sale.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz