Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Import květen 2017

Chevrolet Caprice Estate Wagon 1986
Klasika od Chevroletu, milióny prodaných kusů ve verzi sedan i obří kombi – taxíky, policejní vozy, sanitky, ale také oblíbená soukromá vozidla – to vše je model Caprice. Tento dovezený kus ve verzi Estate Wagon – 8místné kombi – v kompletně původním stavu vypadá, jako by showroom opustil teprve nedávno a cca 90 000 ujetých km to jen potvrzuje. Motor 5,0L V8 sice papírově nevládne výrazným výkonem, ale spolu s řádným “krouťákem” s kombíkem cvičí dostatečně a benzínu nevyžaduje mnoho. Chevy byl dovezen na objednávku a radost již dělá novému majiteli.

>> celá fotogalerie ZDE

Oldsmobile Delta 88 convertible z roku 1966
Druhá Delta 88 dovezená tento rok, tentokrát verze convertible. Motor 425 cui (7.0L) V8 se 4 barelovým karburátorem o výkonu 310 HP, 3 st. automat, elektricky ovládaná střecha, černý vinylový interiér. Po servisu a nezbytných opravách již dělá radost novému majiteli.

>> celá fotogalerie ZDE

Motoped Survival
První dovezený kříženec kvalitního horského sjezdového kola a mopedu rozšiřuje naši nabídku pro milovníky jedné stopy. Speciálně postavený rám, kvalitní komponenty (brzdy, přední stavitelná vidlice, zadní stavitelný tlumič, převody atd.), celkově robustní podvozek a nosič s přídavnými kanystry na palivo a vodu a široká nabídka dalších doplňků a vybavení dělají z této Survival verze skvělý dopravní prostředek pro activity mimo civilizaci – lov, rybolov, military service atd. V USA hojně využíváno jednotkami NAVY SEALS a dalšími specialisty, možnost shozu na padáku a osazení zbraněmi umožňují skutečně kompletní taktické využití. Osazeno 4 taktním motorem Honda (50 nebo 125 ccm) a 4 rychlostní manuální převodovkou bez spojky ovládané rukou. Dovezený kus je vybaven větším motorem, tedy 125ccm o výkonu 8 HP a nutno říci, že nejde o žádného lenocha. Spolu s dalšími dvěma verzemi – stylový Motoped Cruzer a sportovní Motoped Pro- bude do ČR dovážen případným zájemcům na objednávku. Více info na motoped.com a na telefonu 603 538 238.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz