Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Import květen 2016 – “zlatý originál ze stáje Mopar a raritní AMC”
dvoudveřový Chrysler Newport 1970 v kompletně původním stavu s velmi malým nájezdem a raritní a obecně málo vídané AMC Matador 2 door coupe 1972 v zářivé žluté s hnědou vinylovou střechou a netradičním interiérem ...

Kompletně původní stav včetně laku – to je to, za co je dnes většina sběratelů ochotna platit stále vyšší částky…a není divu, takovýchto aut je skutečně stále méně a nemění své majitele příliš často. Proto jsem v případě Chrysleru Newport 1970 v právě takovém stavu a navíc s pouhými 22 tisíci doložených najetých mil neváhal ani minutu a auto od jeho druhého majitele zakoupil. Původní zlatá metalíza, motor 383 cui (6.3L) 3 st. automat, palubka jako ze Startreku, příplatková kola, skutečně minimální a doložený nájezd a skvělý stav. Auto je obrovské, ale ovládá se velmi lehce a na silnici se jen vznáší. Velmi brzy po dovozu našel Chrysler nový domov.

>> celá fotogalerie ZDE

Jako mladší a rozvernější brácha působí vedle obřího Chryslera na americké poměry ne moc velký AMC Matador 2 door coupe 1972. Toto je přesně ten typ auta, kde může barevná kombinace celkový dojem výrazně umocnit nebo naopak totálně zruinovat. A kombinace na tomto dovezeném kusu, tedy zářivý světle žlutý lak, hnědá vinylová střecha a světle hnědý interiér s detaily v broušeném hliníku a pruhovanými “hippie” sedadly se opravdu povedla moc a těžko si představit, jaká jiná by tomuto kupé slušela víc. Motor 304 cui (5.0L) má dostatečný výkon a velmi příjemný zvukový projev. Auto po dvou majitelích bylo zakoupeno na severovýchodě USA a díky skvělé péči obou majitelů a pravidelnému zimnímu spánku je ve skvělé kondici. Zachovalých kusů od AMC je obecně dost málo, model Matador je v tuto chvíli v ČR pouze tento jediný a nový domov našel brzy po dovozu.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz