Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Import červen 2016 – “black monster & classic gentleman”
že SPECIALCARS.CZ nejsou jen veteráni, ale i auta současná a speciální dokazuje dovoz ze začátku léta – ultra mohutný Dodge RAM model 2014 (vlastně už jen RAM jako samostatná značka) ve verzi Laramie 2500 s motorem 6.4 L HEMI a s řadou úprav a jako doprovod elegantní a současně sportovně vypadající Mercury Monterey Marauder 1965.

Pro klienta s vytříbeným vkusem a jasnou představou o ideálním rodinném vozidle (se kterou se ztotožňujeme také) jsme z Arizony dovezli RAM Laramie 2500 Black Edition, model 2014 (dříve Dodge Ram, dnes se prodává pod sólovým označením RAM…viz ramtrucks.com). Velmi málo jetý truck po prvním majiteli ve stavu nového kusu a zřídka vídané Black Edition verzi (komplet v černé včetně standardně chromovaných doplňků) . Laramie označuje maximální možnou výbavu uvnitř i vně vozu – motor 6,4L Hemi V8 s výkonem 415 HP, 6 st. automatická převodovka, uzávěrka mezinápravového diferenciálu, heavy duty pérování, couvací kamera, Bluetooth, navigace, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaná a klimatizovaná sedadla, interiér v kůži s detaily v broušeném hliníku a ořechovém dřevě, projektorové lampy, zadní LED diodové lampy a další libůstky. Kromě této standardní výbavy bylo vozidlo dle přání klienta u nás ještě dále a poměrně nekompromisně upraveno v tomto rozsahu: zvednutí podvozku o 6 palců (BDS Suspension) + upgrade na Fox Racing tlumiče a dvojitý tlumič řízení, 20 palcové disky XD series Rockstarr II, 38 palcové pneumatiky Toyo, rozšířené lemy blatníků, elektricky ovládané výsuvné stupínky, výfukový system Flowmaster s elektricky ovládanou klapkou, plastový centrálně uzamykatelný kryt korby s vnitřním osvětlením, kobercová výstelka korby, bug deflector (štít na hraně kapoty proti hmyzu a kamínkům) a train horn – kompresorem ovládaný klakson. Kromě toho byl kompletně rozleštěn lak a aplikována jeho sklokeramická ochrana. Výsledek je skutečně nádherný, truck je obrovský, budící hrůzu a úsměv zároveň. Jízda s ním je skutečným zážitkem, který rozhodně hned tak nezevšední.

>> celá fotogalerie ZDE

V pořadí druhým Marauderem dovezeným během jednoho roku (vlastně třetím, počítáme-li také jeden stejně pojmenovaný dovezený kousek, ale nikoliv ze stáje Mercury, ale AMC – viz import květen 2016) je tentokrát model Mercury Monterey Marauder 1965. (V červenci 2015 dovezen stejně starý Mercury Park Lane Marauder). Řada Monterey je oproti vozům, označeným jako Park Lane vybavena pouze mechanickým ovládáním oken a sedadla, jednodušším čalouněním interiéru . Jinak jde v podstatě o totožně vypadající auta. Kus, který dělal na cestě přes Velkou louži společnost obřímu RAMu, byl zakoupen ve státě Virginia od jeho druhého majitele, vojenského veterána – stíhacího pilota ze 2. světové války. Dvoudveřové hard top kupé je ve velmi pěkném stavu a jeho majitel s ním do poslední chvíli pravidelně objížděl srazy, akce vojenských veteránů nebo jen tak svá oblíbená místa. V tomto roce už mu vzhledem k vysokému věku nebyl prodloužen řidičský průkaz a tak se rozhodl Mercyho (jak mu říkal) poslat dále do světa. Auto je kromě nového laku v modrošedé metalíze v naprosto původním a stavu, motor o objemu 390 cui (6.3L) spolu s 3 st. automatem pracují skvěle a snad jako vzpomínku na letadla, se kterými jeho majitel létal , si nechal nainstalovat duální výfukový systém s tlumiči typu glass pack, které skutečně vyluzují nádherný a sytý zvuk připomínající start vrtulové stíhačky. Designově tento model snoubí eleganci full size cruiserů a prvky a detaily spíše ze světa muscle cars a ve spojení s přísně hranatou karoserií auto působí opravdu výjimečně a vyniká mezi ostatní produkcí ze stejné éry. V tuto chvíli jde o druhý kus modelového ročníku 65 v ČR. Po servisu bude zařazen do nabídky vozidel na prodej.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz