Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
importImport červen 2014
Buick Special Riviera 1953 a Chevrolet Monte Carlo 1972 ...Černobílý náklad ukrýval kontejner, který přijel těsně před začátkem léta. Bachratý Buick v černé barvě s bílou lakovanou střechou a drsně vyhlížející bílý Chevrolet s černým vinylem na střeše. Povedený a moc pěkně vypadající páreček I navzdory tomu, že jeden je o generaci starší než druhý…

Buick Special Riviera ve dvoudveřové hard top verzi z roku 1953 je typickým představitelem automobilismu 50. let mimulého století. Mohutná karoserie kulatých až bachratých tvarů, množství chromu, které by později vystačilo snad na 4 auta, o dnešku ani nemluvě, řadový osmiválec Fireball o objemu 263 cui (4.3L), 2 speed Dynaflow automatická převodovka, nové chromy, běloboké pneumatiky, lak a čalounění už z USA, strop a některé další dodělávky jsme dořešili záhy po vykládce. Auto původem ze Severní Karolíny je kompletní, plně funkční a ve výborném stavu. Připraveno k prodeji, vice v sekci Na prodej/ For sale.

>> celá fotogalerie ZDE

Pouličního rváče připomíná Chevrolet Monte Carlo 1972, který k nám doputoval až ze státu Idaho na západě USA. Púvodní lak a interiér ve výborném stavu s nezbytnou dávkou patiny, ale bez koroze či poškození, skvěle udržovaný podvozek, motor, převodovka atd. Přestože Montemu tluče jen menší srdíčko o objemu 350 cui (5,7L) … má skvělý zvuk a jde za plynem velmi ochotně. Opravdový muscle car ze začátku 70. Let je radost řídít.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz