Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Import březen 2016 – “Eldo & Chevy”
prvním jarním kontejnerem dorazil z USA zajímavý párek čtyřiačtyřicátníků - rozvážný gentleman Cadillac Eldorado 1972 s obřím osmiválcem o objemu 500 cui (8,2L) a stejně starý pouliční rváč Chevrolet Chevelle ...

Cadillac Eldorado je pojem sám o sobě, spolu s modelem Coupe De Ville vždy představoval jakýsi etalon luxusu, pohodlí a pokroku na 4 kolech. Dovezené dvoudveřové kupé z roku 1972 je vybaveno největším sériově vyráběným motorem, kterým byla osobní auta vybavována (8,2L) – pokud nepočítáme současný Viper a jeho o trochu větší agregát s objemem 8,4L.

Eldo je v původním stavu včetně laku a interiéru a mělo za svůj americký život dva majitele – první v Arizoně až do roku 2006 a poté zamířilo dále na Východ – na Floridu. A protože po 20-letém létě jeho druhý majitel zatoužil po návratu do New Yorku a jeho 4 ročních obdobích, rozhodl se Eldo prodat. Důvod byl jediný, takový kousek nechcete parkovat na ulici a už vůbec ne v New Yorku a platit si kryté stání nebo garáž tamtéž vyjde ročně zhruba na tolik, jakou cenu auto současně má. Caddyho jsem osobně přebíral v Miami po cestě letadlem z Los Angeles do Dallasu a pak autem (Chevy Impala 2015) z Dallasu do Miami a nutno řící, že po 10 dnech za volantem současné Impaly, která je moderní a pohodlná , bylo přesednutí za volant osmilitrového Eldorada jako nalodění se na palubu motorové jachty. Pocit jízdy běžným, byť hodně příjemným současným vozem vystřídal pocit prázdninové plavby na silném motorovém člunu – měkké houpání, mohutný zátah kdykoliv na přání (zde umocněn ještě pohonem předních kol) a pohoda po celých cca 500 mil, které jsme s Caddym v okolí Miami najeli.

Popis a výbava: Cadillac Fleetwood Eldorado 1972, motor 500 cui (8,2), 3 st. automat, výkon 360 HP, tmavě zelený lak s bílou vinylovou střechou, tmavě zelený kožený interiér, okna a sedadlo v elektrice, klimatizace, posilovače brzd a řízení . Eldo bude zařazeno do nabídky vozů na prodej.

>> celá fotogalerie ZDE

Jako jeho bodyguard působí vedle dovezeného Eldorada stejně starý Chevrolet Chevelle 1972. Klasický zástupce muscle cars je jedním z nejryzejších představitelů této kategorie . Agresivní, svalnatý, ale také velmi líbivý design a silný motor s řádným zvukovým projevem. Tato Chevelle v krásné kombinaci modrý lak, černá vinylová střecha a černý vinylový interiér s motorem 350 cui (5,7L) a 3 st. automatem v lehké custom úpravě (palubní ukazelele, sportovní volant , dragracingová kola, ostřejší vačka, performance karburátor, sání a Flowmaster výfuky byla dovezena na objednávku a od dovozu do ČR dělá radost novému majiteli ve Východních Čechách.

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz