Special Services

 
Úvodní stránka - Profil firmy Fotogalerie Videogalerie Odkazy na výrobce Kontakty Facebook
SPECIAL IMPORT SPECIAL CARS Special Production Funventure Trips FOR SALE - Na prodej
Menu
 
Duben 2012 - dorazily další kontejnery z USA s velmi zajímavým nákladem

Tentokrát skutečně legendární klasika - jedinečný Chevrolet Impala 2 door hardtop sport coupe 1959 a velmi pěkně doladěný Ford Mustang GT Convertible 2007, kromě toho je na cestě Ford Mustang Fastback 1967, Chevrolet 3100 pickup 1953 (oba vozy na kompletní top renovaci) a Lincoln Town Car 2011.

Antilopa s racčími křídly!
Pokud se někde objeví Impala z roku 59 v pěkném stavu, je vždy centrem pozornosti. Patří zkrátka jednoznačně mezi největší čtyřkolové poklady, kterým americké hlavy a ruce vdechly v průběhu 20.století život. Model 1959 navíc reprezentuje dobu, kdy v automobilovém designu neplatila žádná omezení, originalitě se meze nekladly v žádném směru a na množství chromu či jiných “zbytečností” se nehledělo ani trochu. Tato čerstvě dovezená antilopa je prvotřídním kusem a po dokončení započaté renovace se stává unikátem, který nemá na českých silnicích příliš mnoho konkurentů. Jde o hodnotný dvoudveřový model 59 vybavený navíc continental kitem (prodloužení zádi s umístěním druhé rezervy na nárazníku před legendárními racčími křídly), zakrytími zadních kol (fender skirts), to vše s motorem 283 cui (4,6L) a automatickou převodovkou turbo glide. Na svou , ale nakonec i dnešní dobu bylo auto špičkově vybaveno – klimatizace, posilovače řízení a brzd, elektricky ovládaná okna a sedadlo v 6 směrech. Renovace byla dotažena do detailu včetně dobových visaček, nálepek, izolací kabelů, autobaterie atd. Prvotřídní dvoubarevný lak a bezchybný chrom celkový dojem jen dotváří. Tak jak auto vypadá zvenku, vypadá i zespodu a uvnitř motorového prostoru. V tuto chvíli má již Impala nového majitele a bude jistě ozdobou nejednoho srazu. Proto je i pro tým Special Services dovoz tohoto modelu a dokončení jeho znovuzrození určitým svátkem a velkou radostí. Nakonec, dost bylo slov, nechme mluvit fotografie ...

>> celá fotogalerie ZDE

Další TOPLESS MUSTANG GT dovezen do ČR
Léto za dveřmi znamená ideální čas pro zakoupení kabrioletu. Pokud je kromě stahovací střechy dalším požadavkem silný osmiválec v manuálu, brutální zvuk a design a rozumná cena, je jedním z nabízených řešení Ford Mustang GT z první generace po návratu “ke kořenům”, tedy 2005-2009. Právě takové bylo zadání u tohoto koně, kterého jsem z USA na objednávku tentokrát dovezl . ( Shodou okolností podobný pašák dorazil v dodávce před 4 měsíci také, včetně stejné barevné kombinace– tmavě červené metalízy s černou střechou). Vůz z roku 2007 je po prvním majiteli, který si ho hýčkal a stav vozu to jen potvrzuje. Oproti standardu je tento kus již z výroby na objednávku doladěn dvoubarevným interiérem v kůži, elektricky ovládanou sedačkou spolujezdce (běžně pouze řidič) a luxusním potahem střechy, původní majitel pak doplnil kůží obšitou palubní desku, nerezové doplňky interiéru (pedály, řadička, středová konzole, výdechy), 19 palcová kola s patřičně širokými pneu, snížení podvozku, laděný výfuk , přímé sání a programovací jednotku pro úpravu výkonu a ostatních parametrů. Výkon cca 350 HP, 5 stupňový manuál, kvalitní audio….chybí něco?

>> celá fotogalerie ZDE
 
Special Import (poslední dovozy)
Special Import (Airstream)
US Car Shows
US Drag & Street Racing
R.I.P. aneb odpočívej v pokoji!
line
Pozvánka

JSME AUTORIZOVANÝ DOVOZCE DISKU A PNEUMATIK OD SPOL. WHEEL PROS, USA
Wheel Pros

Evans

Millers

kanystry

Special Cars 2012

Chrom plameny

Driversweb.cz
 
© 2005 - 2018 Special Services Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   E-mail
Webdesign a programování Licker.cz